Slider

Praca

Zatrudnimy pracowników ochrony/dozoru z terenu Trójmiasta.

Wymagania:

  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • wiek do 67 lat
  • dobra prezencja

Obowiązki:

  • ochrona obiektów, obszarów i urządzeń powierzonych do ochrony (m.in.osiedla mieszkaniowe,biura,hotele,szpitale,budowy itp.)
  • przestrzeganie jasno określonych zasad pracy
  • podejmowanie działań na wypadek zaistniałych zdarzeń,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z ponad 15 letnią tradycją
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pewne wypłaty wynagrodzenia

Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty od poniedziałku do piątku w godz.09:00-15:00 w biurze przy ul.Jaśkowa Dolina 59 w Gdańsku lub o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@ochronagrom.pl . Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

WYCEŃ USŁUGĘ DLA SIEBIE LUB TWOJEJ FIRMY
PRZEJDŹ DO FORMULARZA

KONTAKT

Agencja Ochrony Osób i Mienia
„GRUPA GROM” Sp. z o.o.

ADRES:
KOWALE k. GDAŃSKA 80-180
UL. MAGNACKA 15

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Biuro: (pn.-pt. 8.00-16.00)

(58) 520 32 24

BIURO@OCHRONAGROM.PL